TECHNOLOGIE - PROARTE Kraków


TECHNOLOGIE

Polityką naszej firmy jest produkcja reklam świetlnych oraz elementów komunikacji obiektów z wykorzystaniem technologii, materiałów i komponentów gwarantujących wieloletnią i nieporównywalna z innymi oferowanymi na rynku tego typu produktami trwałość, szczególnie w warunkach zewnętrznych.
Specjalizujemy się w produkcji liter przestrzennych podświetlanych spawanych metodą TIG z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo w wybranym kolorze RAL. Technologia ta gwarantuje odporność na wszelkie czynniki atmosferyczne, grad, kwaśny deszcz itp.. Podświetlenie elementów energooszczędnymi diodami LED gwarantuje niskie koszty eksploatacji oraz mała awaryjność.
Wykonujemy również litery przestrzenne z wykorzystaniem materiałów szlachetnych takich jak blacha nierdzewna szczotkowana, polerowana oraz mosiądz gwarantujące uzyskanie efektownych oraz prestiżowych realizacji.
Projektujemy oraz produkujemy wg indywidualnych oczekiwań elementy komunikacji wewnętrznej budynków z wykorzystaniem profili aluminiowych systemowych jak również w wykorzystaniem materiałów szlachetnych w postali stali nierdzewnej oraz mosiądzu.
Komponenty które stosujemy do produkcji reklam są o wysokich parametrach sprawdzonych markowych producentów.